Viis levinumat surmaeelset kahetsust

Bronnie Ware

5,00 €
Hind registreeritud kasutajale:
4,25 €

Südamlik ja julgustav raamat elamisest ilma kahetsusteta


Raamat on läbi müüdud.Bronnie Ware oli elupõletav Austraalia naine, kes tegi elus kannapöörde ja asus tööle ravimatute haigete hooldajana. Surijate eest hoolitsedes ja nende iga päevaga hääbuvas toimetulekus abiks olles tegi Bronnie oma elus läbi täieliku muutuse. Tööst saadud kogemusi otsustas ta jagada ajaveebis, pannes seal kirja kõige sagedasemad kahetsused, mida hoolealused talle enne surma avaldasid. Sellest sündis inspireeriv raamat, mis ühest küljest õpetab, kuidas suhelda viimast tuge vajava lähedasega, ja teisalt innustab elama just niisugust elu, nagu igaüks oma südames soovib. Bronnie enda elu on olnud värvikas ja kirju. Kuid peatse surmaga leppida püüdvatelt inimestelt saadud õppetunnid aitasid tal mõista, et oma elus teadlikke valikuid tehes on igal inimesel võimalik surra rahuliku hingega. Selles südamlikus jutustuses toob Bronnie esile, millise tähendusrikkuse võivad just elavate silmis omandada surija ehedas lihtsuses lausutud üdini siirad kahetsused. Bronnie Ware selgitab, kuidas me kõik saaksime endale tähtsaid teemasid lahendada juba nüüd, mil meil on veel aega.

Kirjeldus

  • Autor(id): Bronnie Ware
  • Tõlk(ijad): Aet Karolin
  • Ilmumisaasta: 2013
  • ISBN: 9789949469833
  • Lehekülgede arv: 320
  • Köide: Pehme köide
  • autorileht: Bronnie Ware
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Bronnie Ware oli elupõletav Austraalia naine, kes tegi elus kannapöörde ja asus tööle ravimatute haigete hooldajana. Surijate eest hoolitsedes ja nende iga päevaga hääbuvas toimetulekus abiks olles tegi Bronnie oma elus läbi täieliku muutuse. Tööst saadud kogemusi otsustas ta jagada ajaveebis, pannes seal kirja kõige sagedasemad kahetsused, mida hoolealused talle enne surma avaldasid. Sellest sündis inspireeriv raamat, mis ühest küljest õpetab, kuidas suhelda viimast tuge vajava lähedasega, ja teisalt innustab elama just niisugust elu, nagu igaüks oma südames soovib. Bronnie enda elu on olnud värvikas ja kirju. Kuid peatse surmaga leppida püüdvatelt inimestelt saadud õppetunnid aitasid tal mõista, et oma elus teadlikke valikuid tehes on igal inimesel võimalik surra rahuliku hingega. Selles südamlikus jutustuses toob Bronnie esile, millise tähendusrikkuse võivad just elavate silmis omandada surija ehedas lihtsuses lausutud üdini siirad kahetsused. Bronnie Ware selgitab, kuidas me kõik saaksime endale tähtsaid teemasid lahendada juba nüüd, mil meil on veel aega.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Bronnie Ware
Tõlkija(d) Aet Karolin
Toimetaja(d) Ei
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2013
raamatud 11.11.2016
ISBN 9789949469833
Lehekülgesi 320
Köide Pehme köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Viis levinumat surmaeelset kahetsust
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Me kulutame nii palju aega tulevikuplaanidele, mis sageli sõltuvad mingitest kaugematest terminitest, mis peaksid meid justkui õnnelikuks tegema; või oletame, et meil on veel väga palju aega, kuigi tegelikult on meil olemas ainult see elu, mida täna elame.

Bronnie Ware

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh