Viis levinumat surmaeelset kahetsust

Bronnie Ware

€5.00
Price for registered users:
€4.25

Südamlik ja julgustav raamat elamisest ilma kahetsusteta


Raamat on läbi müüdud.Bronnie Ware oli elupõletav Austraalia naine, kes tegi elus kannapöörde ja asus tööle ravimatute haigete hooldajana. Surijate eest hoolitsedes ja nende iga päevaga hääbuvas toimetulekus abiks olles tegi Bronnie oma elus läbi täieliku muutuse. Tööst saadud kogemusi otsustas ta jagada ajaveebis, pannes seal kirja kõige sagedasemad kahetsused, mida hoolealused talle enne surma avaldasid. Sellest sündis inspireeriv raamat, mis ühest küljest õpetab, kuidas suhelda viimast tuge vajava lähedasega, ja teisalt innustab elama just niisugust elu, nagu igaüks oma südames soovib. Bronnie enda elu on olnud värvikas ja kirju. Kuid peatse surmaga leppida püüdvatelt inimestelt saadud õppetunnid aitasid tal mõista, et oma elus teadlikke valikuid tehes on igal inimesel võimalik surra rahuliku hingega. Selles südamlikus jutustuses toob Bronnie esile, millise tähendusrikkuse võivad just elavate silmis omandada surija ehedas lihtsuses lausutud üdini siirad kahetsused. Bronnie Ware selgitab, kuidas me kõik saaksime endale tähtsaid teemasid lahendada juba nüüd, mil meil on veel aega.

Kirjeldus

  • Author(s): Bronnie Ware
  • Translator(s): Aet Karolin
  • Published: 2013
  • ISBN: 9789949469833
  • Pages: 320
  • Cover: Paperback
  • autorileht: Bronnie Ware
Details
Details
Bronnie Ware oli elupõletav Austraalia naine, kes tegi elus kannapöörde ja asus tööle ravimatute haigete hooldajana. Surijate eest hoolitsedes ja nende iga päevaga hääbuvas toimetulekus abiks olles tegi Bronnie oma elus läbi täieliku muutuse. Tööst saadud kogemusi otsustas ta jagada ajaveebis, pannes seal kirja kõige sagedasemad kahetsused, mida hoolealused talle enne surma avaldasid. Sellest sündis inspireeriv raamat, mis ühest küljest õpetab, kuidas suhelda viimast tuge vajava lähedasega, ja teisalt innustab elama just niisugust elu, nagu igaüks oma südames soovib. Bronnie enda elu on olnud värvikas ja kirju. Kuid peatse surmaga leppida püüdvatelt inimestelt saadud õppetunnid aitasid tal mõista, et oma elus teadlikke valikuid tehes on igal inimesel võimalik surra rahuliku hingega. Selles südamlikus jutustuses toob Bronnie esile, millise tähendusrikkuse võivad just elavate silmis omandada surija ehedas lihtsuses lausutud üdini siirad kahetsused. Bronnie Ware selgitab, kuidas me kõik saaksime endale tähtsaid teemasid lahendada juba nüüd, mil meil on veel aega.
Additional Info
Additional Info
Author(s) Bronnie Ware
Translator(s) Aet Karolin
Editor(s) No
Illustrators No
Introduction No
Series No
Release year 2013
books Nov 11, 2016
ISBN 9789949469833
Pages 320
Cover Paperback
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing: Viis levinumat surmaeelset kahetsust
Tags
Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Me kulutame nii palju aega tulevikuplaanidele, mis sageli sõltuvad mingitest kaugematest terminitest, mis peaksid meid justkui õnnelikuks tegema; või oletame, et meil on veel väga palju aega, kuigi tegelikult on meil olemas ainult see elu, mida täna elame.

Bronnie Ware

veel põnevaid raamatuid

There is no way to happiness - happiness is the way.

Thich Nhat Hanh