-80%

Vikerkaare taga vangis

Kerttu Vesik

Tavahind: 14,90 €

Soodushind 3,00 €

Eesti emade lood sünnitusjärgsest depressioonist

Raamat on läbi müüdud.Olles kogenud sünnitusjärgset depressiooni otsustas raamatu autor Kerttu Vesik kogetut põhjalikumalt uurida ning paljude naiste jaoks oluline ja raske teema raamatukaante vahele vormida. Kerttu on sellesse teosesse kokku kogunud 12 Eesti ema lood sünnitusjärgsest depressioonist ja sellega toimetulekust. Igaüks neist emadest jutustab teoses oma loo - selleks, et oma kogemuste kaudu aidata teisi emasid, kes, ise mures, segaduses ja piinlikkuses, mujalt abi otsida ei julge ega oska. Lisaks emade lugudele leiab raamatust veel spetsialistide kommentaare ja nõuandeid.

Kirjeldus

  • Autor(id): Kerttu Vesik
  • Toimetaja(d): Piibe Kohava
  • Ilmumisaasta: 2015
  • ISBN: 9789949529865
  • Lehekülgede arv: 192
  • Köide: Pehme köide
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Olles kogenud sünnitusjärgset depressiooni otsustas raamatu autor Kerttu Vesik kogetut põhjalikumalt uurida ning paljude naiste jaoks oluline ja raske teema raamatukaante vahele vormida. Kerttu on sellesse teosesse kokku kogunud 12 Eesti ema lood sünnitusjärgsest depressioonist ja sellega toimetulekust. Igaüks neist emadest jutustab teoses oma loo - selleks, et oma kogemuste kaudu aidata teisi emasid, kes, ise mures, segaduses ja piinlikkuses, mujalt abi otsida ei julge ega oska. Lisaks emade lugudele leiab raamatust veel spetsialistide kommentaare ja nõuandeid.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Kerttu Vesik
Tõlkija(d) Ei
Toimetaja(d) Piibe Kohava
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2015
raamatud 19.01.2017
ISBN 9789949529865
Lehekülgesi 192
Köide Pehme köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Vikerkaare taga vangis
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Miks ma ei armasta oma last??!??!! Miks ei tunne MINA seda, mida KÕIK teised emaks saanud naised on tundnud???? Ja sellest hetkest, sellest vaiksest-väiksest küsimusest minu sees algas mitte beebiroosa unenägu, vaid kõige valusam põrgu.

katkend raamatust

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh