-80%

Vikerkaare taga vangis

Kerttu Vesik

Regular Price: €14.90

Special Price €3.00

Eesti emade lood sünnitusjärgsest depressioonist

Raamat on läbi müüdud.Olles kogenud sünnitusjärgset depressiooni otsustas raamatu autor Kerttu Vesik kogetut põhjalikumalt uurida ning paljude naiste jaoks oluline ja raske teema raamatukaante vahele vormida. Kerttu on sellesse teosesse kokku kogunud 12 Eesti ema lood sünnitusjärgsest depressioonist ja sellega toimetulekust. Igaüks neist emadest jutustab teoses oma loo - selleks, et oma kogemuste kaudu aidata teisi emasid, kes, ise mures, segaduses ja piinlikkuses, mujalt abi otsida ei julge ega oska. Lisaks emade lugudele leiab raamatust veel spetsialistide kommentaare ja nõuandeid.

Kirjeldus

  • Author(s): Kerttu Vesik
  • Editor(s): Piibe Kohava
  • Published: 2015
  • ISBN: 9789949529865
  • Pages: 192
  • Cover: Paperback
Details
Details
Olles kogenud sünnitusjärgset depressiooni otsustas raamatu autor Kerttu Vesik kogetut põhjalikumalt uurida ning paljude naiste jaoks oluline ja raske teema raamatukaante vahele vormida. Kerttu on sellesse teosesse kokku kogunud 12 Eesti ema lood sünnitusjärgsest depressioonist ja sellega toimetulekust. Igaüks neist emadest jutustab teoses oma loo - selleks, et oma kogemuste kaudu aidata teisi emasid, kes, ise mures, segaduses ja piinlikkuses, mujalt abi otsida ei julge ega oska. Lisaks emade lugudele leiab raamatust veel spetsialistide kommentaare ja nõuandeid.
Additional Info
Additional Info
Author(s) Kerttu Vesik
Translator(s) No
Editor(s) Piibe Kohava
Illustrators No
Introduction No
Series No
Release year 2015
books Jan 19, 2017
ISBN 9789949529865
Pages 192
Cover Paperback
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing: Vikerkaare taga vangis
Tags
Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Miks ma ei armasta oma last??!??!! Miks ei tunne MINA seda, mida KÕIK teised emaks saanud naised on tundnud???? Ja sellest hetkest, sellest vaiksest-väiksest küsimusest minu sees algas mitte beebiroosa unenägu, vaid kõige valusam põrgu.

katkend raamatust

veel põnevaid raamatuid

There is no way to happiness - happiness is the way.

Thich Nhat Hanh