Südametarkused

Louise L. Hay

€17.00
Price for registered users:
€14.45

Imeilus kingiraamat Louise Hay mõtisklustega elu tähtsatest väärtustest

Raamat on läbi müüdud.Hingepaitavate piltidega kingiraamat, milles ootavad Sind tuntud eneseabiguru Louise L. Hay parimad tsitaadid, mõtisklused ja meditatsioonid aastakümnete jooksul peetud loengutest ja tema avaldatud teostest.Hay keskendub raamatus meie igapäevaelus ettetulevatele kogemustele ning soovib juhtida ja aidata lugejat teatud teemade juures, mis võivad osutuda keerulisteks. Hay loodud mantrad on head abimehed kui on soov end vanadest uskumustest ja harjumustest vabastada ning enesekindlust ja enesehinnangut tõsta.

Kirjeldus

  • Author(s): Louise L. Hay
  • Editor(s): Terje Metsavas
  • Translator(s): Aet Karolin
  • Published: 2015
  • ISBN: 9789949529988
  • Pages: 240
  • autorileht: Louise L. Hay
Details
Details
Hingepaitavate piltidega kingiraamat, milles ootavad Sind tuntud eneseabiguru Louise L. Hay parimad tsitaadid, mõtisklused ja meditatsioonid aastakümnete jooksul peetud loengutest ja tema avaldatud teostest.Hay keskendub raamatus meie igapäevaelus ettetulevatele kogemustele ning soovib juhtida ja aidata lugejat teatud teemade juures, mis võivad osutuda keerulisteks. Hay loodud mantrad on head abimehed kui on soov end vanadest uskumustest ja harjumustest vabastada ning enesekindlust ja enesehinnangut tõsta.
Additional Info
Additional Info
Author(s) Louise L. Hay
Translator(s) Aet Karolin
Editor(s) Terje Metsavas
Illustrators No
Introduction No
Series No
Release year 2015
books Jan 25, 2017
ISBN 9789949529988
Pages 240
Cover No
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing: Südametarkused
Tags
Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

See raamat sisaldab katkendeid minu loengutel kõlanud meditatsioonidest ja vaimsetest harjutustest. Keskendun siin meie igapäevaelus ettetulevatele kogemustele ning soovin juhtida ja aidata teid teatud teemade juures, mis võivad osutuda keerulisteks. Käes on aeg vabastada end vanadest uskumustest ja harjumustest. Neil lehekülgedel toodud meditatsioonid ning harjutused aitavad teil oma enesekindlust suurendada. Just seda on teil vaja, et võtta elus ette vajalikke muutusi. Nüüd on aeg virgumiseks. Teadke, et te olete alati hoitud. Teadke ka seda, et vana juurest saab minna uue juurde kergelt ja rahulikult.

Louise L. Hay

veel põnevaid raamatuid

There is no way to happiness - happiness is the way.

Thich Nhat Hanh