-37%

Tänapäeva Kunksmoori koduapteek

Kaia-Kaire Hunt

Regular Price: €7.90

Special Price €4.99

Kaasaegne loodusravi ja pärimusmeditsiini esmaabijuhend

Raamat on läbi müüdud."Tänapäeva Kunksmoori koduapteek" – väike unikaalne esmaabikäsiraamat, mille nõuannete põhirõhk on suunatud kodus enamasti leiduvate või muidu käepäraste vahendite kasutamisele. Raamat õpetab, kuidas osata abivajajat terviserikke või trauma puhul veel enne kiirabi saabumist aidata, pakkudes talle esimest leevendust lihtsate looduslike vahenditega, abiks taimed, õli, kivid, massaaž, vesi ja homöopaatilised preparaadid. Tarkused selle raamatu tarbeks on kogutud oma ala ­korü­feedelt. Taime­­­ravi­kogemusi on kirja pannud taime­tark Mercedes Meri­­maa,­ ­­Tiibeti ravikunsti soovitusi jagavad Tiibeti medit­sii­ni prak­tikud Kaido ja Silva Soobik. Homöopaatiatarkus­test teeb üle­vaate Elery Tammemägi. Raamatu koostaja Kaia-­Kaire Hunt­ on juurde­ lisanud­ soovitusi nii Eesti, Euroopa kui ka Ida­­maade pärimusmeditsiinist.

Kirjeldus

  • Author(s): Kaia-Kaire Hunt
  • Editor(s): Ivi Piibeleht
  • Published: 2014
  • ISBN: 9789949529186
  • Pages: 144
  • Cover: Hardcover
  • autorileht: Kaia-Kaire Hunt
Details
Details
"Tänapäeva Kunksmoori koduapteek" – väike unikaalne esmaabikäsiraamat, mille nõuannete põhirõhk on suunatud kodus enamasti leiduvate või muidu käepäraste vahendite kasutamisele. Raamat õpetab, kuidas osata abivajajat terviserikke või trauma puhul veel enne kiirabi saabumist aidata, pakkudes talle esimest leevendust lihtsate looduslike vahenditega, abiks taimed, õli, kivid, massaaž, vesi ja homöopaatilised preparaadid. Tarkused selle raamatu tarbeks on kogutud oma ala ­korü­feedelt. Taime­­­ravi­kogemusi on kirja pannud taime­tark Mercedes Meri­­maa,­ ­­Tiibeti ravikunsti soovitusi jagavad Tiibeti medit­sii­ni prak­tikud Kaido ja Silva Soobik. Homöopaatiatarkus­test teeb üle­vaate Elery Tammemägi. Raamatu koostaja Kaia-­Kaire Hunt­ on juurde­ lisanud­ soovitusi nii Eesti, Euroopa kui ka Ida­­maade pärimusmeditsiinist.
Additional Info
Additional Info
Author(s) Kaia-Kaire Hunt
Translator(s) No
Editor(s) Ivi Piibeleht
Illustrators No
Introduction No
Series No
Release year 2014
books Nov 28, 2016
ISBN 9789949529186
Pages 144
Cover Hardcover
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing: Tänapäeva Kunksmoori koduapteek
Tags
Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Kunksmoor on ühenduses loodusega, teab ja valdab tema tarkusi, oskab valmistada maagilisi pruuliseid ning oma nõiarohtude ja kunstidega arstida igasuguseid haigusi ja tõbesid. Taimi oma rohtude pruulimiseks käib kunksmoor korjamas metsadest ja aasadelt, soodest ja rabadest. Ta teab ja tunnetab taimede, loomade ja lindude keelt ning suhtleb loodusjõududega. Õnneks pole kunksmooriks olemise kunst tänapäevalgi kuhugi kadunud.

veel põnevaid raamatuid

There is no way to happiness - happiness is the way.

Thich Nhat Hanh