Midagi Hingele

-56%
Armastus enda, oma keha ja toidu vastu
Käsiraamatud

Armastus enda, oma keha ja toidu vastu Simone Viidas, Ingel Prii

Söömishäirest tervisliku toitumiseni
9,99 

13 laos

„Armastus enda, oma keha ja toidu vastu“ tekkis meie ühisest äratundmisest toitumishäirete osas, mida kogesime teismeeas.
Noore tüdrukuna on kõigil soov teistele meeldida ning oma keha võrdlemine teistega võib sind viia valede toitumisharjumusteni, millega võid teha kehale väga suurt kahju. Pea meeles, et sa ei ole üksi. Oma keha tundma õppimine ja armastamine võtab aega.
Ka meie oleme teinud läbi oma imedieedid ja muud lollused, kuna arvasime, et peame seda tegema enda ja teiste armastuse väljateenimiseks. Kunagine läbielatud mure viis meid oma teekonnal aga enda elukutsete valikuni ning täna tegutseme kogemusnõustaja, toitumisterapeudi ja fitnesstreenerina.
Siit kaante vahelt leiad meie väga ausalt ja ilustamata räägitud kogemused ning soovitused, kuidas edasi minna. Ja muidugi ei puudu ka retseptid, mille järgi saab imemaitsvaid roogasid valmistada, kusjuures kaloritest pole juttugi.
Me loodame väga et suudame oma kogemuse rääkimisega aidata paljusid noori tüdrukuid, kes on teismelistena hädas oma kehapildi ja kaaluga. Samuti võiksid seda lugeda noorte tüdrukute vanemad, kes loodetavasti märkavad ja mõistavad siis paremini põhjuseid, miks nende tütred teismelistena ennast näljutama hakkavad.

– Simone ja Ingel –

Kuula podcasti

Valgusta end Pilgrimi uudiskirjaga