Midagi Hingele

E-raamat: Dr Levini tervisenõuanded
E-raamat

E-raamat: Dr Levini tervisenõuanded Adik Levin

Raamatus „Dr Levini tervisenõuanded“ räägib dr Adik Levin humaansest ehk inimsõbralikust meditsiinist, ema ja lapse tervisest ning sellest, kui tähtis on vastsündinule ema lähedus. Raamat jagab soovitusi, mida oma igapäevases toitumises ja elustiilis silmas pidada, et säilitaksime tervise ja elurõõmu ka kõrges eas.
11,36 

Ühtlasi kutsub dr Levin meid üles sügavamalt järele mõtlema, mis on tervis, mis on tervislik toit ja kuidas tervislikult elada. „Dr Levini tervisenõuannetest” võiks saada hea käsiraamat igas peres ning väärt õppematerjal koolides. Sellest leiab mõtteainet nii algaja tervisehuviline kui ka kogenud meedik. Raamatus „Abielu diabeediga“ jagab dr Levin enda kui staažika diabeetiku kogemust. 21 aastat kooselu selle haigusega on ärgitanud teda pidevalt uutele väljakutsetele, et saavutada enda jaoks parim tulemus. Väga aus ja isiklik lugu, aga samas ka üldinimlik, õpetlik
ja toetav raamat nii diabeedihaigele kui tema lähedastele. Samuti on see hariv ja mõtlemapanev raamat oma tervisest ja iseendast lugu pidavale lugejale.

Valgusta end Pilgrimi uudiskirjaga