Piret Lauki ja Egert Oiovi raamatu “IDEAALVORMI TEEJUHT” esitlus

28.märtsil kell 17.30 Tallinna Solarise Apollos

Vestlust juhib Ursula Zimmermann

Öeldakse, et kõik hea siin ilmas teeb paksuks või on amoraalne. Raamatu “Ideaalvormi teejuht” autorid Piret Lauk ja Egert Oiov on pühendunud sportlased, kelle eesmärk on tõestada vastupidist. See raamat on lugeja teejuhiks treeningute ja toitumise värvikirevas maailmas, milles orienteerumine muutub päev-päevalt aina raskemaks. Raamatusse on koondatud ligi poolsada retsepti, et lugejad saaksid tänu teadlikule ja tervislikule toitumisele oma elu parimasse vormi jõuda või lihtsalt kehale tervislikku turgutust pakkuda. Toit peaks olema rõõm nii kehale kui ka vaimule ning seetõttu ei puudu raamatust hamburgeri, pitsa, kookide ja maiustuste retseptid – küll aga on need tervislikus võtmes. Tervislik toitumine ja teadlik treenimine ei ole projekt – see on elustiil.

„Füüsiline vorm ja tervis on otseses seoses. Kahjuks on suhteliselt keeruline vaid treeningute abil kaalus alla võtta – hea vormi võti on teadlik toitumine! Neid kahte omavahel kombineerides tagab sind aga kindel edu! Soovitan seda raamatut kõigile, kes ihkavad midagi enda jaoks ära teha. Ka arusaam, et tervislikud toidud on igavad või ei maitse hästi, saab selles raamatus ümber lükatud.“
– HELENA MANG, IFBB Elite PRO

Autorid räägivad raamatu sünniloost, jagavad mõtteid ja nippe ning vastavad meelsasti lugejate küsimustele. Soovijatele autogrammid garanteeritud! :)

OLED OODATUD!