Kas sulle meeldiks, kui sa saaks elus kõike juhtida pelgalt oma hingamist kohandades? Käesolevas käsiraamatus tutvustab tuntud hingamistöö edendaja Dan Brulé erinevaid hingamistehnikaid, mille abil ta on enam kui viiekümnes riigis aidanud inimestel ärevust maandada, edukam ja tervem olla.

HINGA OMA ELLU EDU TÖÖS, ARMASTUSES JA KÕIGES MUUS, MIDA SA TEED

Oled oodatud 2. augustil kell 15.00 Dan Brulé raamatu LIHTSALT HINGA esitlusele!

Teadliku hingamise nädala raames toimuv üritus toimub Viru Keskuse Rahva Raamatu kaupluses, aadressil Viru väljak 4.

Esitlusel on raamat 10% soodsama hinnaga!

„Hingamine ja heaolu käivad käsikäes ning „Lihtsalt hinga“ on parim hingamistöö käsiraamat.“
––– TONY ROBBINS

Raamatus „Lihtsalt hinga“ kirjeldab Brulé lihtsaid, ent uudseid teadmisi, mida tippsportlased, võitluskunstide meistrid, eriväelased, päästetöötajad ja vaimsed joogid alati teadnud on – hingamist reguleerides on võimalik muuta oma emotsionaalset ja füsioloogilist seisundit. Kui sa tahad vaigistada oma meelt ja sundmõtetest vabaneda või tipptulemusi saavutada, siis see kõik on sinust vaid hingetõmbe kaugusel. Hingamistööst saab abi väga paljude asjade puhul, näiteks nagu terav või krooniline valu, unetus, kaaluprobleemid, keskendumishäired, ärevus, depressioon, trauma ja lein, jne. Käesolev raamat aitab sul teadliku hingamise abil turgutada oma keha, meelt ja vaimu nii kriitilistel hetkedel kui igapäevaste asjatoimetuste juures.

DAN BRULÉ on kogu maailmas tunnustatud ja hinnatud hingamistöö ekspert ning vaimse hingamise liikumise juht. Vietnami sõja ajal teenis ta Ameerika Ühendriikide mereväes ning tal on magistrikraad Cambridge’i ülikoolist. Dan Bruléd küsitleb Yin jooga ja teadliku hingamise praktik Margit Gross.

Üritus on kõigile tasuta.

Vaata raamatut: Lihtsalt hinga

Üritsue info  Facebookis