Kas sina tead, kui palju üks hea südamekirurg peab aastas opereerima, et ta tasemel püsiks? Või mis vahe on operatsioonil, kui seda teha kunstliku vereringega või hoopis töötaval südamel? Või seda, kuidas peaks olema tehtud üks hea südameoperatsioon, et „remonditud” süda veel pikki aastaid töötada võiks?

„Südamega südamest” on väärt raamat nii neile, kes on ise kimpus olnud kõige levinuma südamehaigusega ehk pärgarterite lupjumisega, aga ka neile, kes ei taha selle haiguse kätte iialgi sattuda. Nagu dr Sulling ise on öelnud: „See on raamat intelligentsele lugejale ja eesmärgiks on lugejat südametervise kohta harida.”

Humoorikalt ja ajastutruult kirjeldab tohter ajakulukaid ja anekdootlikke seiklusi, mis tuli temal ja ta meeskonnal läbida, et hankida opitoale parim varustus, võtta palgale vajalik personal,ajada välja tosinate allkirjadega ametnike load...

Dr Sullingu avalik loeng kõigile südametervisest huvitujaile juba sel kolmapäeval, 29. novembril kell 16 Eesti Rahvusraamatukogu suures saalis.

Pilet 7.-

pensionäridele 5.-

Oled südamest oodatud!

Raamat "Südamega südamest"