✨Armas lugeja✨

Oled oodatud
7. oktoobril kell 18.00 Tallinna Solarise Apollosse ja
8. oktoobril kell 17.30 Tartu Kaubamaja Apollosse
Eesti superbäkkide Kaire Vilgatsi ja Dagmar Oja esimese ühisraamatu "Suured ilusad tüdrukud" esitlusele!

⭐️Superbäkid Kaire Vilgats ja Dagmar Oja esitlevad avameelset lugu volüümikate naiste elust ja eneseväärtustamisest laval ja lava taga. Naised, armastage ja väärtustage ennast sellisena nagu teid on loodud!

⭐️ “Raamat on siiras lugu meie teekonnast enda armastamise ja väärtustamiseni just sellistena, milliseks meid on loodud,” kirjeldavad hinnatud staar-taustalauljad Kaire Vilgats ja Dagmar Oja raamatu sisu.

⭐️ Naised võtavad end ühisraamatus alasti nii otseses, kui ka ülekantud tähenduses – superbäkid jagavad ilma filtrita hetki enda elust laval ja lava taga. Hellahingeliste taustalauljate juttu illustreerivad Olga Makina tehtud sensuaalsed fotod, mis toovad esile naise keha volüümika ilu. Puudutatud saavad mitmed olulised ja seni rääkimata teemad.

⭐️ Kaire Vilgats ja Dagmar Oja rõhutavad, et raamatu eesmärk on julgustada naisi end armastama ja väärtustama just sellistena, nagu neid on loodud – mitte minna kaasa ühiskondliku survega näha välja parasjagu moes olevatele standarditele ja normidele vastavana või mahtuda teatud mõõtudesse.

Kaire Vilgats ja Dagmar Oja “Ilusad suured tüdrukud” – superbäkid Kaire Vilgats ja Dagmar Oja avameelselt volüümika naise elust ja enese väärtustamisest laval ja lava taga 

Kirjastus Pilgrim, 2020 
Toimetaja: Leelo Laurits 
Esitlusel on raamat Apollo Klubi liikmele 10% soodsam. 

✨Kohtumiseni Apollos!✨