-28%

Vabadus. Julgus olla Sina ise

Osho

Regular Price: €13.90

Special Price €9.99

Kuidas leida tee tõelise vabaduseni?Raamatus „Vabadus” kirjeldab OSHO kolme erinevat ­tüüpi vabadust. Esimene on „vabadus millestki” – vabanemine takistustest, mille on loonud välised jõud, nagu vanemad, ühiskond või religioon. Järgmine seisund on „vabadus milleks­ki” – positiivne vabadus, mis tuleneb millegi omaks­võtmisest ja loomisest, näiteks rahuldustpakkuvast suhtest või kunstiloomingust või humaansest nägemusest. Ja lõpuks on „lihtsalt vabadus” – kõrgeim ja ülim vabadus. See tähendab midagi rohkemat kui millegi poolt või vastu olemist; see on vabadus olla lihtsalt sina ise ja elada tõeliselt igas hetkes. Raamat püüab valgustada uskumusi ja hoiakuid, mis ei lase inimesel olla tema ise ning lugejat julgustatakse seisma vastakuti sellega, mida ta tahaks kõige enam vältida, ent mis vastutasuks annab võtme tõelise nägemise ja väe juurde. „Vabadus” aitab Sul mõista Sinu vabaduse ees seisvaid takistusi, nii olukordadest tulenevaid kui ka enese looduid, et valida oma võitlusi targalt ja leida julgust jääda endale truuks.

Kirjeldus

  • Author(s): Osho
  • Translator(s): Tiina Kanarbik
  • Published: 2012
  • ISBN: 9789949469642
  • Pages: 232
  • Cover: Paperback
  • autorileht: Osho
Details
Details
Raamatus „Vabadus” kirjeldab OSHO kolme erinevat ­tüüpi vabadust. Esimene on „vabadus millestki” – vabanemine takistustest, mille on loonud välised jõud, nagu vanemad, ühiskond või religioon. Järgmine seisund on „vabadus milleks­ki” – positiivne vabadus, mis tuleneb millegi omaks­võtmisest ja loomisest, näiteks rahuldustpakkuvast suhtest või kunstiloomingust või humaansest nägemusest. Ja lõpuks on „lihtsalt vabadus” – kõrgeim ja ülim vabadus. See tähendab midagi rohkemat kui millegi poolt või vastu olemist; see on vabadus olla lihtsalt sina ise ja elada tõeliselt igas hetkes. Raamat püüab valgustada uskumusi ja hoiakuid, mis ei lase inimesel olla tema ise ning lugejat julgustatakse seisma vastakuti sellega, mida ta tahaks kõige enam vältida, ent mis vastutasuks annab võtme tõelise nägemise ja väe juurde. „Vabadus” aitab Sul mõista Sinu vabaduse ees seisvaid takistusi, nii olukordadest tulenevaid kui ka enese looduid, et valida oma võitlusi targalt ja leida julgust jääda endale truuks.
Additional Info
Additional Info
Author(s) Osho
Translator(s) Tiina Kanarbik
Editor(s) No
Illustrators No
Introduction No
Series No
Release year 2012
books Feb 9, 2020
ISBN 9789949469642
Pages 232
Cover Paperback
Reviews
Write Your Own Review
You're reviewing: Vabadus. Julgus olla Sina ise
Tags
Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

Tõelise vabaduse saavutame me siis, kui meil on mõttevabadus, otustamisvabadus, tegutsemisvabadus ja valikuvabadus. See ei ole aga sama, mis minna poodi leiba ostma ja valida etteantud kaubamärkide vahel. See tähendab, et ennekõike me valime ise, milliseid mõtteid mõelda, milliseid tundeid tunda ning alles siis valime, mida üldse oma ellu vastu võtta ning mida mitte. Vabadus tähendab ka otsust valida ise, milliseks kujundame oma päevad ilma, et meil oleks äratuskell halastamatult kõrva ääres tiksumas, et igal hommikul ärgata selleks, et joosta kuhugi lihtsalt selle pärast, et on vaja.

Osho

veel põnevaid raamatuid

There is no way to happiness - happiness is the way.

Thich Nhat Hanh