Vabanemine teadaolevast

Jiddu Krishnamurti

17,00 €
Hind registreeritud kasutajale:
14,45 €

Ühe 20. sajandi inspireerivaima mõtleja armastatuim tähtteos

Raamat on läbi müüdud."Vabanemine teadaolevast" on 20. sajandi ühe tähelepanuväärseima mõtleja, india filosoofi Jiddu Krishnamurti avaldamata kõnedest ja loengutest koostatud kogumik, mis on ühtlasi üks tema säravamaid ja ka loetumaid teoseid. Kartmata vastuolusid valitsevate mõttemallidega juhib Krishnamurti oma kõnedes lugejat avarama ja täielikuma teadlikkuse ja elu suunas, kus puudub vägivald ja milles valitsevad armastus ja vabadus. Millised on need teadmised, mis meid kammitsevad? Kus peituvad need juured, mis loovad üksteise mõistmise asemel inimeste vahele konfliktid? Mis on tõeline vabadus ja milline on elu tõelise vabadusega? Mida teha, et sinna jõuda?

Kirjeldus

  • Autor(id): Jiddu Krishnamurti
  • Tõlk(ijad): Jaanus Sarapuu
  • Sari: Südametarkuse klassika
  • Ilmumisaasta: 2015
  • ISBN: 9789949529773
  • Lehekülgede arv: 215
  • Köide: Kõva köide
  • autorileht: Jiddu Krishnamurti
Tootekirjeldus
Täpsemalt
"Vabanemine teadaolevast" on 20. sajandi ühe tähelepanuväärseima mõtleja, india filosoofi Jiddu Krishnamurti avaldamata kõnedest ja loengutest koostatud kogumik, mis on ühtlasi üks tema säravamaid ja ka loetumaid teoseid. Kartmata vastuolusid valitsevate mõttemallidega juhib Krishnamurti oma kõnedes lugejat avarama ja täielikuma teadlikkuse ja elu suunas, kus puudub vägivald ja milles valitsevad armastus ja vabadus. Millised on need teadmised, mis meid kammitsevad? Kus peituvad need juured, mis loovad üksteise mõistmise asemel inimeste vahele konfliktid? Mis on tõeline vabadus ja milline on elu tõelise vabadusega? Mida teha, et sinna jõuda?
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Jiddu Krishnamurti
Tõlkija(d) Jaanus Sarapuu
Toimetaja(d) Ei
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Südametarkuse klassika
Ilmumisaasta 2015
raamatud 09.10.2016
ISBN 9789949529773
Lehekülgesi 215
Köide Kõva köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Vabanemine teadaolevast
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Kas pole te imestanud vahel, käies üksi räpasel tänaval, istudes bussis, puhates mere ääres või jalutades metsas, mis on täis linde, puid, ojasid ja metsloomi – kas pole teil tulnud pähe küsida, miks on nii, et inimesel, kes on maa peal elanud mitu miljonit aastat, pole seda erakordset närbumatut lille? - Ma ei tea, kas te olete kunagi tõsiselt näkku vaadanud küsimusele, miks teie süda on tühi.

Jiddu Krishnamurti

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh