-50%

Väli

Lynne McTaggart

Tavahind: 16,90 €

Soodushind 8,45 €

Imeliselt lihtne ja teaduslikele uuringutele tuginev lähenemine maailmavaatele, et kõik on üks

Raamat on läbi müüdud.Uuriv ajakirjanik Lynne McTaggart on selles juba klassikaks kujunenud teoses „Väli” läbi töötanud tohutu hulga teaduslikke uurimusi, mis laiemale avalikkusele tundmatud. Paljude riikide tunnustatud teadlased on teinud tuhandeid eksperimente ja tegelikult ka teaduslikult tõestanud selle maailmatunnetuse alused, millel põhinevad vanad idamaade filosoofilised süsteemid ning mille järgi erinevate kontinentide loodusrahvad aastatuhandeid on elanud. See on maailmapilt, mille kohaselt maailma hoiab koos nähtamatu struktuur ehk väli, mis salvestab kogu info ja mille kaudu kõik on kõige ja kõigiga pidevas suhtlemises ja ühenduses. Elusa, intelligentse teadvusevälja olemasolu tunnistamine võimaldab teadlastel teaduspõhiselt seletada ka paljusid selliseid nähtusi, mida tõsiteadus senimaani ulmeks on pidanud, nii nagu näiteks homöopaatia, telepaatia ja tervendamine. Imetlusväärse lihtsusega kirjeldab Lynne McTaggart keeruliste teaduslike eksperimentide sisu ning teeb lugejale selgeks vanu ja uusi teooriaid väga erinevates teadusvaldkondades. Tulemuseks on erakordne raamat tänapäeva teadusest ja teadlastest, põnevalt kirjutatud lugu, mida on raske käest panna.

Kirjeldus

  • Autor(id): Lynne McTaggart
  • Tõlk(ijad): Jürgen Innos
  • Ilmumisaasta: 2008
  • ISBN: 9789985993569
  • Lehekülgede arv: 381
  • Köide: Pehme köide
  • autorileht: Lynne McTaggart
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Uuriv ajakirjanik Lynne McTaggart on selles juba klassikaks kujunenud teoses „Väli” läbi töötanud tohutu hulga teaduslikke uurimusi, mis laiemale avalikkusele tundmatud. Paljude riikide tunnustatud teadlased on teinud tuhandeid eksperimente ja tegelikult ka teaduslikult tõestanud selle maailmatunnetuse alused, millel põhinevad vanad idamaade filosoofilised süsteemid ning mille järgi erinevate kontinentide loodusrahvad aastatuhandeid on elanud. See on maailmapilt, mille kohaselt maailma hoiab koos nähtamatu struktuur ehk väli, mis salvestab kogu info ja mille kaudu kõik on kõige ja kõigiga pidevas suhtlemises ja ühenduses. Elusa, intelligentse teadvusevälja olemasolu tunnistamine võimaldab teadlastel teaduspõhiselt seletada ka paljusid selliseid nähtusi, mida tõsiteadus senimaani ulmeks on pidanud, nii nagu näiteks homöopaatia, telepaatia ja tervendamine. Imetlusväärse lihtsusega kirjeldab Lynne McTaggart keeruliste teaduslike eksperimentide sisu ning teeb lugejale selgeks vanu ja uusi teooriaid väga erinevates teadusvaldkondades. Tulemuseks on erakordne raamat tänapäeva teadusest ja teadlastest, põnevalt kirjutatud lugu, mida on raske käest panna.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Lynne McTaggart
Tõlkija(d) Jürgen Innos
Toimetaja(d) Ei
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2008
raamatud 14.10.2016
ISBN 9789985993569
Lehekülgesi 381
Köide Pehme köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Väli
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

"Väli," nagu Einstein kunagi lakooniliselt mainis, "on ainus reaalsus. Kuni praegusajani on bioloogia ja füüsika ümmardanud ja järginud tänapäeva füüsika isa Isaac Newtoni seisukohti. Kõik, mida me maailma ja enda koha kohta maailmas usume, tugineb ideedele, mis formuleeriti 17. sajandil, kuid mis moodustavad tänini kaasaja teaduse selgroo - need on teooriad, mis kujutavad kõiki universumi elemente üksteisest isoleeritutena, jagatavatena ja täiesti selgelt piiritletutena. Need ideed loovad eraldatusel põhineva maailmakäsituse.

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh