Vihatants

Harriet Lerner, PhD.

16,90 €
Hind registreeritud kasutajale:
14,37 €

Lähisuhtemustrite muutmise käsiraamat naisteleHarriet Lerneri raamat "Vihatants" aitab Sul enam tähelepanu pöörata oma vihale ja agressiivsetele emotsioonidele ning pöörata need positiivseks, ülesehitavaks energiaks. Sest viha on tunne ja sel on alati põhjus. Seetõttu väärib viha meie lugupidavat tähelepanu. “Viha puhul on tegemist signaaliga, mida tuleks kuulda võtta,” kirjutab Harriet Lerner oma raamatus, millest on saanud miljonite inimeste lemmik. Kuigi viha väärib alati tähelepanu, on naised ometi õppinud oma viha maha suruma, eitama või vallandama viisil, mis jätab nad abitusse ja jõuetusse olukorda. Põnevas ja asjatundlikus raamatus õpetab autor nii meestele kui ka naistele, kuidas ära tunda viha tõelisi allikaid ning kuidas kasutada viha kui tõhusat tööriista püsivate muudatuste tekitamiseks. Kõikidest naiste lähisuhete ainelistest raamatutest on käesoleval eriline võlu. See raamat on nagu põlvest põlve pärandatav perekonnareliikvia, sest sisaldab sügavat ja ajaproovile vastupidavat tarkust.

Kirjeldus

  • Autor(id): Harriet Lerner, PhD.
  • Tõlk(ijad): Ly Seppel-Ehin
  • Ilmumisaasta: 2013
  • ISBN: 9789949469772
  • Lehekülgede arv: 296
  • Köide: Pehme köide
Tootekirjeldus
Täpsemalt
Harriet Lerneri raamat "Vihatants" aitab Sul enam tähelepanu pöörata oma vihale ja agressiivsetele emotsioonidele ning pöörata need positiivseks, ülesehitavaks energiaks. Sest viha on tunne ja sel on alati põhjus. Seetõttu väärib viha meie lugupidavat tähelepanu. “Viha puhul on tegemist signaaliga, mida tuleks kuulda võtta,” kirjutab Harriet Lerner oma raamatus, millest on saanud miljonite inimeste lemmik. Kuigi viha väärib alati tähelepanu, on naised ometi õppinud oma viha maha suruma, eitama või vallandama viisil, mis jätab nad abitusse ja jõuetusse olukorda. Põnevas ja asjatundlikus raamatus õpetab autor nii meestele kui ka naistele, kuidas ära tunda viha tõelisi allikaid ning kuidas kasutada viha kui tõhusat tööriista püsivate muudatuste tekitamiseks. Kõikidest naiste lähisuhete ainelistest raamatutest on käesoleval eriline võlu. See raamat on nagu põlvest põlve pärandatav perekonnareliikvia, sest sisaldab sügavat ja ajaproovile vastupidavat tarkust.
Lisateave
Lisateave
Autor(id) Harriet Lerner, PhD.
Tõlkija(d) Ly Seppel-Ehin
Toimetaja(d) Ei
Illustraator(id) Ei
Tutvustus Ei
Sari Ei
Ilmumisaasta 2013
raamatud 10.11.2016
ISBN 9789949469772
Lehekülgesi 296
Köide Pehme köide
Arvustused
Kirjuta arvustus
Arvustatav toode: Vihatants
Toote märksõnad
Toote märksõnad

Eralda märksõnad tühikutega. Ümbritse fraasid ülakomadega (').

Viha on märguanne, mida tasub kuulda võtta. Meie viha võib olla sõnum sellest, et meile on liiga tehtud, meie õigusi on riivatud, vajadusi või soove ei ole piisavalt tähele pandud või lihtsalt et miski asi ei ole korras. Viha võib rääkida sellest, et me ei pööra küllalt tähelepanu emotsionaalsetele seikadele oma elus või et liiga suur osa meie "minast" - meie uskumused, väärtused, ihad või ambitsioonid - on ohtu sattunud.

Harriet Lerner

veel põnevaid raamatuid

ÕNNENI EI VII ÜHTKI TEED - ÕNN ISE ONGI TEE.

Thich Nhat Hanh